Daikin Endüstriyel Soğutma – Soğutmanın yıldızları

​​
Endüstriyel Soğutmada
Çözüm Daikin Uzmanlığında
Soğuk Zinciri oluşturan tüm süreçlerde, Daikin sessiz ve güvenli çözümleri,
%50 ye varan enerji tasarrufu sağlıyor.
• Gıda Perakende
• Endüstriyel Soğutma
• Ticari Soğutma
• Soğuk Zincir Taşımacılığı
Bize Ulaşın
NEDEN DAIKIN ?
Soğutmaya her yönüyle hakimiz
Soğutma işinde 100 yılı aşkın bir deneyime sahibiz.
Geniş soğutma ürünü çeşitlerimiz sayesinde tarladan sofraya kadar soğutma
ihtiyacını her yönüyle karşılıyoruz.
Soğutkanlar, uzaktan izleme, kontrol sistemleri ve kompresörler ile ilgili
yenilikçi güvenilir teknolojilerde uzmanız.
Mevzuatlar (Florlu sera gazları, eko tasarım vb.) uyarınca ihtiyaçlarınızı
güvenirlik, güvenlik, toplam eşdeğer ısınma etkisi ve işletme
maliyetini dikkate alarak çözümler sunarız.
Daikin Endüstriyel Soğutma – Soğutmanın yıldızları
Daikin endüstriyel soğutma pazarında güçlü bir oyuncudur. Müşterisinin her ihtiyacı için ideal çözümleri geliştirir. Daikin endüstriyel soğutma ürünleri çevreye duyarlı ve en son
teknoloji ile tasarlanarak üretilmiş olup en yüksek enerji verimliliğini sağlar. Güvenilir ve sürdürülebilir çalışma sağlamak için ürünlerimiz zorlu testlerden geçirilir.
Daikin endüstiryel soğutma Zanotti, Tewis, J&E-Hall, Hubbard ve AHT ürün grupları ile birlikte soğuk zincirin ve soğutma ihtiyacı olan her noktada geniş bir ürün portföyü sunar.
 
Hubbard Products Ltd., Birleşik Krallık’ın önde gelen ticari soğutma cihazları tasarımcılarından, üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir ve inovasyon ve tasarım öncelikli mükemmellik konusunda dünya genelinde bir üne sahiptir.
 
J & E Hall International 1785 yılında Londra’nın Dartford kentinde kurulmuş İngiliz soğutma ekipmanı üreticisidir. 1880’lerden günümüze gelişmekte olan soğutma teknolojisi ile birlikte soğutma makineleri üretmeye devam etmektedir. Daikin grubunun bir üyesi olarak, yenilikçiliğe ve çevreye duyarlı kalite, güvenilirlik ve enerji verimliliği için referans ürünler
oluşturmaya devam etmektedir.
 
Daikin Europe N.V., Avrupa genelinde yaklaşık 5.500 çalışanı ve Belçika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, İtalya, Türkiye ve Birleşik Krallık’taki ana üretim tesisleriyle Avrupa’nın en büyük klima, ısıtma sistemi ve soğutma cihazı üreticilerinden bir tanesidir. Daikin dünya genelinde ürün geliştirmeye gösterdiği öncü yaklaşımı, rakipsiz kalitesi ve entegre çözümlerinin çok yönlülüğüyle tanınmaktadır.
 
Tewis, soğutma sistemlerinin tasarımı ve mühendisliği konusunda önde gelen şirketlerden biridir. Projeye özel kontroller (ve takip) konusundaki uzmanlıklarına ek olarak Tewis, Soğutma ve İklimlendirme uygulamaları için kapsamlı genel çözümler de sunmaktadır. Tewis son birkaç yıldır CO2 bazlı soğutkan sistemlerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır ve İspanya ve Portekiz’deki büyük gıda perakendecileriyle uzun soluklu ticari ilişkiler geliştirmiştir. Bugüne kadar misyonunu ve felsefesini müşteri tabanı için yüksek güvenirlik ve önemli enerji tasarrufları başarmak olarak belirlemiştir.
 
Daikin Chemicals dünyanın en büyük florokimyasal ürün üreticilerinden biridir ve bu alanda eşsiz bir uzmanlığa sahiptir. Kendi geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak florin karakteristiklerini sonuna kadar zorlayarak hem konutlar hem endüstri için yeni olanaklar bulmaya çabalıyoruz.
 
AHT özellikle gıda perakendecilerine yönelik olarak soğutma ve dondurma dolapları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. “plug-in” tipi dolap segmentinde lider konumda bulunan AHT her geçen gün değişen mağaza planlarına uygun olarak yeni ürünler çıkartarak pazar liderliğini sürdürmektedir. Ayrıca AHT, teknolojik kabiliyetleri ve ticari kaynakları sayesinde dünya genelindeki başlıca gıda perakende zincirleri de dahil büyük müşterilere hizmet vermektedir.
 
Zanotti, 1962 yılında kurulmuş bir soğutma uzmanıdır. Hem ticari ve endüstriyel soğutma ihtiyaçlarını hem de taze ve dondurulmuş ürünlerin taşınmasıyla ilgili ihtiyaçları kapsayan gıda saklama hizmetleri alanında 50 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Zanotti, soğuk odalar için hepsi bir arada ‘plug-in’ sistem olan Monoblock sistemi piyasaya sürerek soğutma dünyasını tamamen değiştirmeyi başarmıştır. Üç üretim tesisinde 600’den fazla personele ve yaklaşık 130 milyon Euro’luk bir yıllık ciroya sahiptir.
Her tip soğutma ihtiyacı için çözümler!
Geniş ürün portföyü sayesinde Daikin, müşterileri için gerçekten fark yaratan çözümler sunmaktadır!
Esnek Uygulama
DAIKIN kondenser üniteleri 10°C ve -45°C evaporasyon sıcaklık
aralığında çalışabilir.Bu nedenle bir çok farklı soğutma uygulaması
(soğutma, muhafaza , şoklama vb.) için kullanılabilir.
Dayanıklılık
DAIKIN condenser üniteleri fabirkalarımızda montaj hattının farklı
noktalarında zorlu testlerden geçirilmektedir.Dış ortam koşullarına dayanıklı gövdeleri ve
güvenilir teknolojileri uzun ürün ömürlerini sağlamaktadır
Kompakt Tasarım
Tüm soğutma komponentleri içinde barındıran , düşük ağırlıklı ve
kompakt tasarıma sahip DAIKIN kondenser ünitelerimiz kurulum için %60’a
kadar alandan tasarruf sağlanmasını sağlamaktadır.
Önerilerimizin DNA’sı:
Güvenlik, Güvenilirlik ve Sürdürülebilirlik
Toplam Eşdeğer Isınma Etkisinin (TEWI) Azaltılması
İşletme maliyetleri azaltılır
<