​​
 
 

 

MERHABA, BEN
D A I K I N E M U R A

Akıllıyım, konfor sağlarım__
Sezgiselim, doğayı, havayı
sessizliği severim__

KLİMADAN
DAHA FAZLASIYIM __

FTXJ-AW_detail_left2.jpg

ÜSTÜN DAIKIN
TEKNOLOJİSİ VE
MÜKEMMEL
TASARIM_

İklimlendirme ve iklim kontrol çözümlerinde yüz yılı aşkın deneyimiyle Daikin, mükemmel iç ortam havasına ulaşmak için mükemmel tasarımı ve üstün teknolojiyi Daikin Emura’da bir araya getirdi.

Screenshot 2022-01-21 at 10.24.51.png

Daikin Emura'nızın soğutma ve ısıtma havadan havaya ısı pompası, bir duvar tipi iç ünite, bir uzaktan kumanda ve bir dış ünite içerir. Daikin Emura’nın her bir parçası, Daikin tasarım felsefesini yansıtır.

Daikin Emura’nın tasarımı dikkat çekicidir ancak varlığını hissettirmez. Hem duvar tipi ünite hem de uzaktan kumanda, hava akışını ifade eden kavisli bir silüete sahiptir ve mavi Daikin gözü, tanıdık bir imzadır. Daikin Emura’nın tasarımı, iç mekanlardaki her dekorasyona uyum sağlar..

Güzel tasarım

İç mekanınıza uyan olağanüstü tasarımı seçin

Maksimum konfort

Yaşam tarzınıza uygun iklimlendirme koşullarını yaratın

Akıllı kontrol

Havanızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden kontrol edin

Enerji verimliliği

Çevreye etkinizi ve enerji faturalarınızı azaltın


FTXJ-AW_detail_left2.jpg
 

GÖZ ALICI
BİR TASARIMIM VAR_

Performans ve tasarımın en iyisini bir araya getiren bir klima mı arıyorsunuz? Daikin Emura, tasarım ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde dengeleyen iklim kontrol çözümüdür. Tamamen Daikin tarafından tasarlandı ve geliştirildi. İç mekanlara uygun, güzel ve akıllı tasarım

Reddot+IF-logo stacked.png
DAI_TeaserVisual_Wit.jpg

Kavisli çizgiler

Kavisli ön ve arka panel sayesinde iç ünite benzersiz bir 3 boyutlu şekle sahiptir. Kavisli çizgiler, uyumlu hava akışını ifade ederken iç ortamlarda göz zevkine hitap eden bir etki oluşturur.

FTXJ-AS_open.jpg

 

Hareket duygusu

 

Panel hareketi, Daikin tasarım ünitelerine özgüdür. Peki, Daikin Emura klimanın panel hareketini özel kılan nedir? Öne doğru, hafif açılı bir şekilde gelir, çalışma modunda yeni dinamik ve farklı gölge çizgileri oluşturur. Açılı yaklaşım, panel hareketine gerçek duygu katar.

 

FTXJ-AW_daikin-eye_1.jpg

 

Ustalıkla tasarlanmış gölge oyunu

 

İİç ünitenin kavisli panelleri, Daikin Emura'yı hayata taşıyan gölgeler oluştururken dış ünite fanının gizlemek için gölgeleri kullanır.

 

FTXJ-AW_daikin-eye_2.jpg

Biçim fonksiyonu izler

Kavisli çizgilerin ve çekici görsel etkinin yanı sıra Daikin Emura klimanın panel hareketi de odada hava dağılımını iyileştirir. Bu yüzden, ünlü tasarım mottosu ”biçim fonksiyonu” izler’ Daikin Emura’nın iyi düşünülmüş her bir tasarım ayrıntısını anlatıyor.

FTXJ-AW_02_001.jpg

 

İnce tasarım

 

Evinizdeki alandan en iyi şekilde yararlanmak istiyor ama klima ünitenizin göze batmasını, değil mi? Sadece 90 cm genişliğindeki Daikin Emura, kavisli tasarımı sayesinde gerçekte olduğundan daha ince görünür. Aynı ince tasarıma sahip uzaktan kumanda, elinize mükemmel oturur.

 

3 renkte mevcuttur

Packshot 03.jpg
DAIKIN EMURA FTXJ-AW MATT WHITE
Packshot 02.jpg
DAIKIN EMURA FTXJ-AS SILVER
Packshot 01.jpg
DAIKIN EMURA FTXJ-AB MATT BLACK
FTXJ-AS_03_001.jpg

SİZE YILBOYU
KONFOR SAĞLAMAK
İÇİN VARIM_

Şekil işlevi izler… Daikin Emura için de durum farklı değil. Klima, mükemmel iç mekan havası yaratmak ve evinizdeki rahatlık hissini artırmak için tasarlanmıştır. Daikin Emura yazın serin, kışın sıcak, iç mekan havasını temizleyerek evinizi sağlıklı tutar. Daikin Emura konfor alanına adım atın…

 

 

 

 

 

 

 

Akıllı hava üfleme

OPTİMİZE HAVA DAĞILIMI

Ortamların yalnızca içeride insan varken soğutulması veya ısıtılması gerekir. Akıllı teknoloji, Daikin Emura'nın odada daha iyi sıcaklık dağılımı için hava akışını yönlendirmesine imkan tanır

Fan.png

Akustik konfor

Evde huzuru ve sessizliği sever misiniz?
Daikin Emura o kadar sessiz çalışır ki, varlığını unutursunuz. Özel tasarlanmış fan, düşük ses seviyelerinde yüksek performans seviyeleri için hava üflemeyi optimize eder ve Daikin Emura'nın tamamen sessiz çalışmasını sağlar.

 

Hava temizleme

İÇ ORTAMDA DAHA YÜKSEK HAVA KALİTESİ

Zamanınızın %90'ını içeride geçiriyorsunuz. Dahili temizleme filtreleri ve Flash Streamer teknolojisi ile Daikin Emura, toz partiküllerini yakalar, alerjenleri ayrıştırır ve kötü kokuları gidererek size daha iyi, daha temiz hava sağlar. Daikin Emura klima ünitesi evinizi sağlıklı tutar.

 

BANA AKSİNİ
SÖYLEMEDİĞİNİZ SÜRECE
KONTROL BENDE_

Daikin Emura, siz odadayken optimum konfor sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Sadece bir düğmeye basarak veya ekrana dokunarak kolayca kontrolü ele alabilirsiniz. Daikin Emura'yı kullanımı kolay uzaktan kumandayla veya akıllı cihazlarınızda, Onecta uygulamasıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Screenshot 2022-01-21 at 11.18.52.png

Minimal tasarım

Daikin Emura uzaktan kumanda, kavisli tasarımı, piksel ekranı ve mavi Daikin gözü ile minimal bir tasarıma sahiptir. Kompaktır ve ele mükemmel oturur. Mıknatıslı yuvasıyla uzaktan kumandayı duvara takabilirsiniz.

Kullanımı kolay kumanda

İç ortam havasını kolayca kontrol edin: Daikin Emura uzaktan kumanda, en önemli işlevlere güçlü bir şekilde odaklanan sade bir tasarıma sahiptir. Tüm diğer özelliklere, anlaşılır menüden veya kullanımı kolay Onecta uygulamasından kolayca erişilebilir.

Onecta-app_004.jpg

Onecta uygulaması

Evde değil misiniz? Onecta uygulamasıyla sorun değil. Uygulama, tüm özelliklere anında erişmenizi sağlar. Bu sayede akıllı telefonunuzdan, istediğiniz zaman istediğiniz yerden Daikin Emura'nın ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Daikin Emura klimanızın tüm fonksiyonlarını kontrol edin
  • Farklı programlar ve çalışma modları oluşturun
  • Enerji tüketiminizi günlük, haftalık veya yıllık olarak izleyin
  • Farklı üniteleri kolayca kontrol etmek için evinizdeki odaları tanımlayın

Evinizde mükemmel havayı sağlamak için WLAN'a bağlanıp ve Onecta uygulamasını indirebilirsiniz.

 

RXA42-50A_002.jpg

ENERJİYİ
VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANIRIM_

Dışarısı ister son derece sıcak ister son derece soğuk olsun klimanızın yıl boyunca aynı performansla çalışmasını beklersiniz. Daikin Emura, her mevsim üstün performans gösterecek ve en yüksek enerji verimliliğiyle yıl boyu konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bluevolution teknolojisi, düşük çevresel etki sağlayan ve enerji faturanızı azaltan sınıfının en iyisi performansı garanti eder.

Screenshot 2022-01-21 at 11.25.48.png

Dış ünite

HAVADAN HAVAYA ISI POMPASI TEKNOLOJİSİ

Daikin Emura, çevresel etkiyi ve enerji faturanızı mümkün olduğunca düşük tutmak için en son teknolojiyi kullanan yeniden tasarlanmış bir dış ünite ile birlikte gelir. Kullanılan enerjinin çoğu, ücretsiz ve sonsuz yenilenebilir bir kaynak olan dış havadan gelir.

bluevolution.jpg

Bluevolution

Daikin Emura, çevresel etkiyi ve enerji faturanızı olabildiğince düşük tutmak için en gelişmiş teknolojiyi kullanan, yeniden tasarlanmış bir dış üniteyle sahiptir. Kullanılan enerjinin büyük kısmı, ücretsiz ve sınırsız bir yenilenebilir kaynak olan dış havadan gelir.

Illustration 01.png

Tek mi yoksa daha fazla klimaya mı ihtiyacınız var?

Daikin Emura, birebir veya mutli dış üniteye bağlanabilir. Peki, sizin ihtiyacınız hangisi? Evinize en uygun klimayı seçmek için Daikin.com.tr’deki ücretsiz kesif formunu doldurun, uzman yetkili ekibimiz size yardımcı olsun.