​​

 

MERHABA, BEN
D A I K I N  E M U R A

Akıllıyım, konfor sağlarım__
Sezgiselim, doğayı, havayı
sessizliği severim__

Tüm Emura Klimaları Keşfet

 

KLİMADAN
DAHA FAZLASIYIM __

bg-image
 

SİZİ
YAZIN SERİN
KIŞIN SICAK TUTARIM__

Daikin Emura, modern klima efsanesi.
En yüksek kaliteyi göz önünde bulundurarak tasarlanan yüksek konfor...
Yeni Daikin Emura ile Daikin bir kez daha konut klimalarında standardı belirliyor.
Daikin teknolojisini seçtiğinizde yıl boyu konfor, enerji verimliliği, güvenilirlik ve kontrole güvenebilirsiniz.

bg-image
 

Daikin Emura'nızın soğutma ve ısıtma havadan havaya ısı pompası, bir duvar tipi iç ünite, bir uzaktan kumanda ve bir dış ünite içerir. Daikin Emura’nın her bir parçası, Daikin tasarım felsefesini yansıtır.

Daikin Emura’nın tasarımı dikkat çekicidir ancak varlığını hissettirmez. Hem duvar tipi ünite hem de uzaktan kumanda, hava akışını ifade eden kavisli bir silüete sahiptir ve mavi Daikin gözü, tanıdık bir imzadır. Daikin Emura’nın tasarımı, iç mekanlardaki her dekorasyona uyum sağlar.
Daikin Emura, yumuşak gölge hatları, ek akıllı özellikler ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimiyle çarpıcı bir tasarıma sahiptir, iç mekan dekorasyonlarına uyum sağlar.

Güzel tasarım

İç mekanınıza uyan göz alıcı bir tasarım seçin.

Maksimum konfor

Yaşam tarzınıza uygun iklimlendirme koşullarını yaratın

Akıllı kontrol

Havanızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden ONECTA UYGULAMASI ile kontrol edin 

Enerji verimliliği

Çevreye etkinizi ve enerji faturalarınızı azaltın

bg-image
 
 

GÖZ ALICI
BİR TASARIMIM
VAR_

Performans ve tasarımın en iyisini bir araya getiren bir klima mı arıyorsunuz? Daikin Emura, tasarım ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde dengeleyen iklim kontrol çözümüdür. Tamamen Daikin tarafından tasarlandı ve geliştirildi. İç mekanlara uygun, güzel ve akıllı tasarım

FTXJ-AW_02_001.jpg

 

İnce tasarım

 

Evinizdeki alandan en iyi şekilde yararlanmak istiyor ve klima ünitenizin tüm dikkati toplamasını istemiyorsunuz değil mi? Daikin Emura sadece 90 cm genişliğindedir. Kavisli tasarımı sayesinde, gerçekte olduğundan daha ince görünür. Uzaktan kumandası da aynı ince tasarıma sahiptir ve elinize mükemmel oturur.

 

3 Renkte mevcuttur

 
bg-image

SİZE YIL BOYU
KONFOR
SAĞLAMAK İÇİN BURADAYIM_

Mükemmel iç ortam havasını oluşturmak ve rahatlık hissinizi arttırmak için tasarlanan Daikin Emura, konfor hissinizi artırır. Daikin Emura, yazın serin,kışın sıcak kalmanızı sağlar ve iç ortam havasını temizleyerek evinizi sağlıklı tutar. Konfor bölgesine adım atın...

 

BANA AKSİNİ
SÖYLEMEDİĞİNİZ  SÜRECE
KONTROL BENDE_

Daikin Emura, siz odadayken optimum konfor sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Sadece bir düğmeye basarak veya ekrana dokunarak kolayca kontrolü ele alabilirsiniz. Daikin Emura'yı kullanımı kolay uzaktan kumandayla veya akıllı cihazlarınızda, kullanıcı dostu Onecta uygulamasıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

bg-image

ENERJİYİ VERİMLİ
ŞEKİLDE
KULLANIRIM_

Dışarısı ister son derece sıcak ister son derece soğuk olsun klimanızın yıl boyunca aynı performansla çalışmasını beklersiniz. Daikin Emura, her mevsim üstün performans gösterecek ve en yüksek enerji verimliliğiyle yıl boyu konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bluevolution teknolojisi, düşük çevresel etki sağlayan ve enerji faturanızı azaltan sınıfının en iyi performansını garanti eder.