Kampanyalar
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
Bir Daikin Aldığınızda Rahat Bir Nefes Alırsınız

Bir Daikin klima aldığınızda, eşsiz Daikin teknolojisi ve 6 Yıl Tam Garanti alırsınız. Üstelik %20 indirimli alırsınız. İşte bu yüzden, bir Daikin aldığınızda rahat bir nefes alırsınız… Adınıza dikilecek fidanla, doğa da nefes alır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyada, 14 Haziran 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında klima ve hava temizleme cihazlarında Daikin bayilerinden ve daikin.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde 10 Haziran 2021 tarihli fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanır.
 • Garanti bankası Bonus kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında Sensira, Shira Eco R32, Shira plus FTXM-N, Shira plus FTXM- R, Perfera yer tipi, Emura, Ururu Sarara klimaları ve hava temizleme cihazları bulunmaktadır.
 • Sky air ticari split klimlar kampanyaya dahil değildir.
 • Patentli hava temizleme teknolojisi (Flash Streamer); Shira Plus, Ururu Sarara ve Hava temizleme cihazlarında bulunmaktadır.
 • Akıllı termal göz teknolojisi; Ururu Sarara, Shira Plus, Emura ürünlerinde bulunmaktadır.
 • 6 yıl garanti; 31 Mart 2022’ye kadar yapılan montajlarda geçerlidir.
 • Tüm Daikin bireysel tip split klima fiyatlarına 5 mt.’ye kadar montaj ve devreye alma dahildir. Montaj fiyatına bakır boru, dıs ünite konsolu, takoz lastigi, sinyal kablosu drenaj hortumu, dekoratif bant fiyatları ve montajı dahildir.
 • Daikin multisplit klimalara sadece montaj ve devreye alma bedeli dahildir. Borulama bedeli 0 mt’den itibaren müşteriye aittir. Bu montaj bedeli gidiş-geliş 50 km. altındaki montajlar için geçerlidir. Geliş-gidiş 50 km’yi asan mesafeler için müşteriden yol ücreti talep edilir.
 • Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri diger inşaat ve dekorasyon isleri dahilinde müşteriye aittir.
 • Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapınız.
 • Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bir Daikin Aldığınızda Rahat Bir Nefes Alırsınız
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Ağustos 2022’ye kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6 Yıl Garanti
Kombisi Küçük, Tasarrufu Büyük
 
Kampanyamız Sona Ermiştir.

​Tasarruf teknolojili Daikin Kombiler, daha az enerji ve yakıt harcayarak tasarruf sağlarken, maksimum güvenlik ve verimlilik de sunar. Daikin Kombiler, şimdi %20 indirim, 12 ay taksit ve kombi değişiminde ücretsiz montaj fırsatlarıyla…
 

Kampanya Koşulları
 • %20 indirim ve ücretsiz montaj kampanyası 1-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Daikin kombilerde geçerlidir.
 • Ücretsiz montaj hizmeti; sadece kombi değişimlerinde geçerli olup, eski kombinin Daikin yetkili satış noktalarına teslim edilmesi gerekmektedir. Eski kombinin, yetkili satış noktalarına teslim edilmemesi durumunda ücretsiz montaj hizmeti verilmez.
 • Ücretsiz montaj hizmeti, 1 metre hermetik hava akım borusu ve montaj işçiliğini kapsamaktadır. Montaj sırasında bunun dışında ihtiyaç duyulabilecek ek aksesuarlar ilave olarak ücretlendirilir. Montaj için gerekebilecek tadilat işlemleri ücretsiz montaj hizmeti kapsamına girmez.
 • Ücretsiz montaj hizmeti, daikin.com.tr üzerinden satışı yapılacak kombilerde geçerli değildir.
 • 6 yıl garanti; 31 Aralık 2021’ye kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde geçerlidir. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 • 12 ay taksit; Yapı Kredi Bankası Word kredi kartlarında geçerlidir.
 • Daikin NDJ kombi, 24 kW kapasitesinde dünyanın en küçük kombisidir.
 • Daikin; kampanya, ürün ve hizmetlerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kombisi Küçük, Tasarrufu Büyük
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için info@daikin.com.tr adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Leasing
Hava Temizleme Cihazları POLLEN25 Kampanyası
​​Kampanya Koşulları

 1. Kampanya, 13 Haziran 2022 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında MC55W ve MCK55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde ve Daikin bayilerinde geçerlidir.

 2. Daikin.com.tr  üzerinden, ‘POLLEN25’ kodu kullanılarak yapılan alışverişlerde güncel fiyatlar üzerinden %25 indirim uygulanır.

 3. Daikin bayileri yapılan alışverişlerde de güncel liste fiyatları üzerinden %25 indirim uygulaması tavsiye edilir.

 4. Kampanya kapsamında MC55W ve MCK55W model hava temizleme cihazları bulunmaktadır. Bu ürünler haricindeki ürünler indirim kampanyasına dahil değildir.

 5. Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.

 6. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapınız.

 7. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.

 8. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
Pollen25 indirim
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için 444 999 0 Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Leasing
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Bir Daikin Aldığınızda Rahat Bir Nefes Alırsınız
Bir Daikin Aldığınızda Rahat Bir Nefes Alırsınız

Bir Daikin klima aldığınızda, eşsiz Daikin teknolojisi ve 6 Yıl Tam Garanti alırsınız. Üstelik %20 indirimli alırsınız. İşte bu yüzden, bir Daikin aldığınızda rahat bir nefes alırsınız… Adınıza dikilecek fidanla, doğa da nefes alır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyada, 14 Haziran 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında klima ve hava temizleme cihazlarında Daikin bayilerinden ve daikin.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde 10 Haziran 2021 tarihli fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanır.
 • Garanti bankası Bonus kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında Sensira, Shira Eco R32, Shira plus FTXM-N, Shira plus FTXM- R, Perfera yer tipi, Emura, Ururu Sarara klimaları ve hava temizleme cihazları bulunmaktadır.
 • Sky air ticari split klimlar kampanyaya dahil değildir.
 • Patentli hava temizleme teknolojisi (Flash Streamer); Shira Plus, Ururu Sarara ve Hava temizleme cihazlarında bulunmaktadır.
 • Akıllı termal göz teknolojisi; Ururu Sarara, Shira Plus, Emura ürünlerinde bulunmaktadır.
 • 6 yıl garanti; 31 Mart 2022’ye kadar yapılan montajlarda geçerlidir.
 • Tüm Daikin bireysel tip split klima fiyatlarına 5 mt.’ye kadar montaj ve devreye alma dahildir. Montaj fiyatına bakır boru, dıs ünite konsolu, takoz lastigi, sinyal kablosu drenaj hortumu, dekoratif bant fiyatları ve montajı dahildir.
 • Daikin multisplit klimalara sadece montaj ve devreye alma bedeli dahildir. Borulama bedeli 0 mt’den itibaren müşteriye aittir. Bu montaj bedeli gidiş-geliş 50 km. altındaki montajlar için geçerlidir. Geliş-gidiş 50 km’yi asan mesafeler için müşteriden yol ücreti talep edilir.
 • Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri diger inşaat ve dekorasyon isleri dahilinde müşteriye aittir.
 • Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapınız.
 • Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Ağustos 2022’ye kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kombisi Küçük, Tasarrufu Büyük
Kombisi Küçük, Tasarrufu Büyük
 
Kampanyamız Sona Ermiştir.

​Tasarruf teknolojili Daikin Kombiler, daha az enerji ve yakıt harcayarak tasarruf sağlarken, maksimum güvenlik ve verimlilik de sunar. Daikin Kombiler, şimdi %20 indirim, 12 ay taksit ve kombi değişiminde ücretsiz montaj fırsatlarıyla…
 

Kampanya Koşulları
 • %20 indirim ve ücretsiz montaj kampanyası 1-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Daikin kombilerde geçerlidir.
 • Ücretsiz montaj hizmeti; sadece kombi değişimlerinde geçerli olup, eski kombinin Daikin yetkili satış noktalarına teslim edilmesi gerekmektedir. Eski kombinin, yetkili satış noktalarına teslim edilmemesi durumunda ücretsiz montaj hizmeti verilmez.
 • Ücretsiz montaj hizmeti, 1 metre hermetik hava akım borusu ve montaj işçiliğini kapsamaktadır. Montaj sırasında bunun dışında ihtiyaç duyulabilecek ek aksesuarlar ilave olarak ücretlendirilir. Montaj için gerekebilecek tadilat işlemleri ücretsiz montaj hizmeti kapsamına girmez.
 • Ücretsiz montaj hizmeti, daikin.com.tr üzerinden satışı yapılacak kombilerde geçerli değildir.
 • 6 yıl garanti; 31 Aralık 2021’ye kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde geçerlidir. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 • 12 ay taksit; Yapı Kredi Bankası Word kredi kartlarında geçerlidir.
 • Daikin NDJ kombi, 24 kW kapasitesinde dünyanın en küçük kombisidir.
 • Daikin; kampanya, ürün ve hizmetlerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için info@daikin.com.tr adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pollen25 indirim
Hava Temizleme Cihazları POLLEN25 Kampanyası
​​Kampanya Koşulları

 1. Kampanya, 13 Haziran 2022 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında MC55W ve MCK55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde ve Daikin bayilerinde geçerlidir.

 2. Daikin.com.tr  üzerinden, ‘POLLEN25’ kodu kullanılarak yapılan alışverişlerde güncel fiyatlar üzerinden %25 indirim uygulanır.

 3. Daikin bayileri yapılan alışverişlerde de güncel liste fiyatları üzerinden %25 indirim uygulaması tavsiye edilir.

 4. Kampanya kapsamında MC55W ve MCK55W model hava temizleme cihazları bulunmaktadır. Bu ürünler haricindeki ürünler indirim kampanyasına dahil değildir.

 5. Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.

 6. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapınız.

 7. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.

 8. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için 444 999 0 Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.