Kampanyalar

Kampanya Koşulları

Kampanyada, 13 Aralık 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında klima ve hava temizleme cihazlarında Daikin bayilerinden ve daikin.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde 19 Kasım 2021 tarihli fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanır.
 • Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur. Kampanya kapsamında Sensira, Shira Eco R32, Shira plus FTXM-N, Shira plus FTXM- R, Perfera yer tipi, Emura, Ururu Sarara klimaları ve hava temizleme cihazları bulunmaktadır.
 • ky air ticari split klimlar kampanyaya dahil değildir. Patentli hava temizleme teknolojisi (Flash Streamer); Shira Plus, Ururu Sarara ve Hava temizleme cihazlarında bulunmaktadır.
 • Akıllı termal göz teknolojisi; Ururu Sarara, Shira Plus, Emura ürünlerinde bulunmaktadır. 6 yıl garanti; 31 Mart 2022’ye kadar yapılan montajlarda geçerlidir. Tüm Daikin bireysel tip split klima fiyatlarına 5 mt.’ye kadar montaj ve devreye alma dahildir.
 • Montaj fiyatına bakır boru, dıs ünite konsolu, takoz lastigi, sinyal kablosu drenaj hortumu, dekoratif bant fiyatları ve montajı dahildir. Daikin multisplit klimalara sadece montaj ve devreye alma bedeli dahildir.
 • Borulama bedeli 0 mt’den itibaren müşteriye aittir. Bu montaj bedeli gidiş-geliş 50 km. altındaki montajlar için geçerlidir. Geliş-gidiş 50 km’yi asan mesafeler için müşteriden yol ücreti talep edilir.
 • Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri diger inşaat ve dekorasyon isleri dahilinde müşteriye aittir.
 • Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapınız.
 • Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir.
 • Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır.
 • Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır.
 • ​Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ve Daikin Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 22.11.2021- 28.11.2021 tarihleri arasında Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile daikin.com.tr’den tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL puan verilecektir. Kampanya katılımı 100 kişi ile sınırlıdır. Kampanya Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nin geçerli olduğu tüm ürünlerde geçerlidir. Her müşteri bir kez puan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 28 Aralık 2021 tarihinde kredi/banka kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 27 Ocak 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 28 Ocak 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartı olması durumunda yüklenecektir. Müşterinin hem bireysel kredi kartı hem banka kartının bulunması durumunda bireysel kredi kartına yükleme yapılacaktır. Puanların yükleneceği tarihte alınan ürünün iadesi yapılarak/yapılmayarak kullanılan kredinin kapatılması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Ürün iadesi veya kredi kapatılması durumunda puan yüklemesi yapılmayacaktır. Müşterinin hem kampanya kapsamında yararlandığı ürün/ürünleri iade etmemesi hem de kredisinin açık olması gerekmektedir. Puanların yükleneceği tarihe kadar bu koşulu sağlamayan müşterilere puan yüklemesi yapılmayacaktır. Yapı Kredi Alışveriş Kredisi 500 TL- 25.000 TL arası alışverişlerinizde geçerlidir. Yapı Kredi ve Daikin tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.