Kampanyalar
Migros Kampanyası
​​

Kombi-Klima Kampanya Koşullar

 1. 1 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren Daikin yetkili bayileri ve satış noktalarından satın alınan ve Daikin yetkili servislerince aynı tarih aralığında devreye alınan Daikin marka kombi ve split klima ürünleri kampanya kapsamındır. 1-30 Kasım 2023 tarihlerinde satın alınan ama 1 Aralık 2023 tarihine kadar devreye alınmayan/montajı yapılmayan ürünler kampanyaya dahil değildir.​
 2. www.daikin.com.tr Online Alışveriş Sitesi’nden ve diğer online alışveriş sitelerinden satın alınan ürünler kampanya kapsamında değildir. ​
 3. Katılım koşullarını sağlayan tüketiciye, 2.500 TL değerinde Migros hediye çeki verilir.​
 4. Kampanyadan yararlanabilmek için cihaz devreye alım yapıldıktan sonra www.daikinkampanya.com adresindeki formun doldurulması gerekmektedir. 
 5. Kampanya, şirket adına fatura talep edilen kurumsal satışlarda geçerli değildir. ​
 6. İşburda belirtilen şekilde devreye alımı tamamlanmamış kampanya katılımcısına hediye çeki gönderimi yapılmaz.  ​
 7. Kampanya hediyesi olan Migros alışveriş çekinin süresi 12 ay olup, bu süre içinde ilgili hediye çekinin kullanılması tamamiyle kampanya katılımcısının sorumluluğundadır. Hediye çekinin kampanya kurallarına uygun şekilde kullanımı kampanya katılımcısının sorumluluğundadır.
 8. Kampanya hediye çeki, tüm katılım koşullarını sağlandıktan sonra SMS aracılığı ile iletilecektir. ​
 9. Kampanya kapsamında verilen hediye çeki, Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet fiziki mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde ise online sistem üzerinden kullanılır.  ​
 10. Kodun kullanımı esnasında Migros' un sistemlerinden kaynaklı olarak yaşanılabilinecek sorunlardan Daikin sorumlu değildir.  ​
 11. Kampanyaya katılan müşterilerimize hediye çeki dijital kod olarak belirtilmiş olan telefon numarasına iş ortaklarımız tarafından SMS ile gönderilecektir. Kampanyaya katılım esnasında verilen telefon numarasının doğruluğundan tamamen kampanya katılımcısı sorumludur. Herhangi bir sebeple yanlış verilen telefon bilgisinden dolayı gönderilemeyen hediye çeklerinden dolayı Daikin’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. ​
 12. Kazanılan dijital çeklerin müşterilerimize gönderimi,www.daikinkampanya.com adresindeki formun doldurulması işleminin yapıldığı günden itibaren 10. ila 15. Gün arasındaki dönemde yapılacaktır.
 13. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanya kapsamında verilen hediye çeki iptal edilir.  ​
 14. Migros Sanal Markette online olarak kullanılacak alışveriş kodu için, alışveriş  sepetinin %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödenebilir. Migros Sanal Market alışverişlerinde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Bir başka deyişle 2.500 TL lik bir dijital kodu, Migros Sanal Markette kullanmak isterseniz minimum 3.000 TL'lik sipariş oluşturmanız gerekmektedir.​
 15. Kodlar TEK kullanımlıktır. Parçalanarak kullanılamaz (Azalan bakiye uygulanmaz). Kodlar altın, kontör, MIGROS tarafından belirlenen diğer ürünler ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. 
 16. Kampanya başka kampanyalar ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Daikin'da saklıdır.​​ 
 17. Satın alınan ürünün Daikin yetkili servislerince devreye alım aşamasında; tesisat, elektrik, gaz açım belgesi vb. konulardan ötürü devreye alım işlemi tüketici kaynaklı sağlanamazsa hediye çeki hak edişi sağlanamayacaktır.
Migros kampanyası
Daikin Altherma İndirim Kampanyası

Altherma Isı Pompası Kampanya Koşulları

 1. Kampanya, yetkili Daikin bayilerinden yapılacak hybrid modeller hariç Daikin Altherma ısı pompası alışverişlerinde geçerlidir.
 2. 30.10.2023 ile 30.11.2023 tarihleri arasında hybrid modeller hariç Daikin Altherma ısı pompası ürünlerinde tavsiye edilen tüketici fiyat listesinden %20 indirim hakkı kazanır.
 3. Daikin Altherma ısı pompası ürünlerinde geçerli %20 indirim tutarı 30.11.2023’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 4. Daikin bayilerinden alınan Altherma ısı pompası ürünlerinde indirim hakkı daikin.com.tr’de geçerli değildir.
 5. Kazanılan indirim hakkı aynı anda başka ürünlerde kullanılamaz.
 6. Kazanılan indirim hakkı başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 7. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 8. Fiyatlar, Euro (Eur) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır.
 9. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 10. Bu kampanya kapsamında Daikin ısı pompası modellerinde hybrid modeller hariç tutulmuştur.
Isı Pompası
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için info@daikin.com.tr adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Leasing
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Aralık 2023’e kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kombi 6 yıl Garanti
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi İndirim Kampanyası Koşulları
 
 1. Kampanya, 23 Ekim 2023 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında MC30Y, MC55W ve MCk55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde geçerlidir.
 2. Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC30Y, MC55W ve MCk55W cihazlarında sırasıyla 6.799 TL,  6.999 TL ve 8.999 TL fiyatları uygulanır.
 3. Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden  MC30Y, MC55W ve MCk55W ürünlerinde yukarıdaki fiyatlar tavsiye edilir.
 4. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 5. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 6. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
 7. Nemlendirme fonksiyonu sadece MCK55W modelde mevcuttur.
Hava Temizleyici Kampanya 1
Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası Koşulları

 

 • Kampanya, 1 Mart 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında MC55W, MCK55W ve MCK70YV hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde ve Daikin satıcı olduğu pazaryerlerinde geçerlidir.
 • Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC55W, MCK55W ve MCK70YV %25 indirim uygulanır.
 • Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden MC55W, MCK55W ve MCK70YV ürünlerine %25 indirim uygulanması tavsiye edilir.
 • Daikin.com.tr ve Daikin bayileri üzerinden yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Hava Temizleme Cihazlarında %25 İndirim
6 Yıl Garanti Kampanyası

Hava Temizleyiciler Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka hava temizleyiciler standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılan satışlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 4. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 5. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hava Temizleyicileri 6 yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Mart 2024’e kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6 Yıl Garanti
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi İndirim Kampanyası Koşulları
 
 1. Kampanya, 23 Ekim 2023 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında MC30Y, MC55W ve MCk55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde geçerlidir.
 2. Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC30Y, MC55W ve MCk55W cihazlarında sırasıyla 6.799 TL,  6.999 TL ve 8.999 TL fiyatları uygulanır.
 3. Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden  MC30Y, MC55W ve MCk55W ürünlerinde yukarıdaki fiyatlar tavsiye edilir.
 4. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 5. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 6. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
 7. Nemlendirme fonksiyonu sadece MCK55W modelde mevcuttur.
Benzersiz hava temizleme teknolojisi
Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası Koşulları

 

 • Kampanya, 1 Mart 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında MC55W, MCK55W ve MCK70YV hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde ve Daikin satıcı olduğu pazaryerlerinde geçerlidir.
 • Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC55W, MCK55W ve MCK70YV %25 indirim uygulanır.
 • Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden MC55W, MCK55W ve MCK70YV ürünlerine %25 indirim uygulanması tavsiye edilir.
 • Daikin.com.tr ve Daikin bayileri üzerinden yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Hava Temizleme Cihazlarında %25 İndirim
6 Yıl Garanti Kampanyası

Hava Temizleyiciler Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka hava temizleyiciler standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde ve 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılan satışlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 4. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 5. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
Migros kampanyası
Migros Kampanyası
​​

Kombi-Klima Kampanya Koşullar

 1. 1 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren Daikin yetkili bayileri ve satış noktalarından satın alınan ve Daikin yetkili servislerince aynı tarih aralığında devreye alınan Daikin marka kombi ve split klima ürünleri kampanya kapsamındır. 1-30 Kasım 2023 tarihlerinde satın alınan ama 1 Aralık 2023 tarihine kadar devreye alınmayan/montajı yapılmayan ürünler kampanyaya dahil değildir.​
 2. www.daikin.com.tr Online Alışveriş Sitesi’nden ve diğer online alışveriş sitelerinden satın alınan ürünler kampanya kapsamında değildir. ​
 3. Katılım koşullarını sağlayan tüketiciye, 2.500 TL değerinde Migros hediye çeki verilir.​
 4. Kampanyadan yararlanabilmek için cihaz devreye alım yapıldıktan sonra www.daikinkampanya.com adresindeki formun doldurulması gerekmektedir. 
 5. Kampanya, şirket adına fatura talep edilen kurumsal satışlarda geçerli değildir. ​
 6. İşburda belirtilen şekilde devreye alımı tamamlanmamış kampanya katılımcısına hediye çeki gönderimi yapılmaz.  ​
 7. Kampanya hediyesi olan Migros alışveriş çekinin süresi 12 ay olup, bu süre içinde ilgili hediye çekinin kullanılması tamamiyle kampanya katılımcısının sorumluluğundadır. Hediye çekinin kampanya kurallarına uygun şekilde kullanımı kampanya katılımcısının sorumluluğundadır.
 8. Kampanya hediye çeki, tüm katılım koşullarını sağlandıktan sonra SMS aracılığı ile iletilecektir. ​
 9. Kampanya kapsamında verilen hediye çeki, Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet fiziki mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde ise online sistem üzerinden kullanılır.  ​
 10. Kodun kullanımı esnasında Migros' un sistemlerinden kaynaklı olarak yaşanılabilinecek sorunlardan Daikin sorumlu değildir.  ​
 11. Kampanyaya katılan müşterilerimize hediye çeki dijital kod olarak belirtilmiş olan telefon numarasına iş ortaklarımız tarafından SMS ile gönderilecektir. Kampanyaya katılım esnasında verilen telefon numarasının doğruluğundan tamamen kampanya katılımcısı sorumludur. Herhangi bir sebeple yanlış verilen telefon bilgisinden dolayı gönderilemeyen hediye çeklerinden dolayı Daikin’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. ​
 12. Kazanılan dijital çeklerin müşterilerimize gönderimi,www.daikinkampanya.com adresindeki formun doldurulması işleminin yapıldığı günden itibaren 10. ila 15. Gün arasındaki dönemde yapılacaktır.
 13. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanya kapsamında verilen hediye çeki iptal edilir.  ​
 14. Migros Sanal Markette online olarak kullanılacak alışveriş kodu için, alışveriş  sepetinin %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödenebilir. Migros Sanal Market alışverişlerinde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Bir başka deyişle 2.500 TL lik bir dijital kodu, Migros Sanal Markette kullanmak isterseniz minimum 3.000 TL'lik sipariş oluşturmanız gerekmektedir.​
 15. Kodlar TEK kullanımlıktır. Parçalanarak kullanılamaz (Azalan bakiye uygulanmaz). Kodlar altın, kontör, MIGROS tarafından belirlenen diğer ürünler ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. 
 16. Kampanya başka kampanyalar ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Daikin'da saklıdır.​​ 
 17. Satın alınan ürünün Daikin yetkili servislerince devreye alım aşamasında; tesisat, elektrik, gaz açım belgesi vb. konulardan ötürü devreye alım işlemi tüketici kaynaklı sağlanamazsa hediye çeki hak edişi sağlanamayacaktır.
Isı Pompası
Daikin Altherma İndirim Kampanyası

Altherma Isı Pompası Kampanya Koşulları

 1. Kampanya, yetkili Daikin bayilerinden yapılacak hybrid modeller hariç Daikin Altherma ısı pompası alışverişlerinde geçerlidir.
 2. 30.10.2023 ile 30.11.2023 tarihleri arasında hybrid modeller hariç Daikin Altherma ısı pompası ürünlerinde tavsiye edilen tüketici fiyat listesinden %20 indirim hakkı kazanır.
 3. Daikin Altherma ısı pompası ürünlerinde geçerli %20 indirim tutarı 30.11.2023’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 4. Daikin bayilerinden alınan Altherma ısı pompası ürünlerinde indirim hakkı daikin.com.tr’de geçerli değildir.
 5. Kazanılan indirim hakkı aynı anda başka ürünlerde kullanılamaz.
 6. Kazanılan indirim hakkı başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 7. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 8. Fiyatlar, Euro (Eur) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır.
 9. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 10. Bu kampanya kapsamında Daikin ısı pompası modellerinde hybrid modeller hariç tutulmuştur.
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Leasing Kampanyası
 1. ​YapıKredi Leasing ile Kombi ve Hava Temizleme Cihazlarını %1 KDV avantajından ve 18 aya varan taksit imkanından  yararlanarak olarak satın alın.

 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için firma olmanız ve satın almak istediğiniz 3D yazıcının bedeli kadar limite sahip olan World kartınızın (Ortakların kartları için de geçerlidir) olması yeterlidir.

 3. YapıKredi, Anadolubank, AlbarakaTürk ve Vakıfbank’ın "WORLD ÖZELLİĞE SAHİP TÜM KARTLARINDA" kullanılabilir.

 4. %18 yerine %1 KDV ödersiniz.

 5. Mali veri istenmez, aynı gün içinde işlem yapabilme kolaylığı sunar.

 6. Teminat, kefil, senet talep edilmez.

 7. Kombi ve Hava Temizleme Cihazları için 9-18 ay arasında taksit seçeneği ile peşin fiyatından daha düşük fiyata satın alma imkanı sunar.

 8. Yönetim gideri, sözleşme tescil, noter bedeli, sigorta ve devir bedeli masraflarının hiçbiri talep edilmez.

 9. KDV haric, 5.000 TL ve üzeri Kombi ve Hava Temizleme Cihazı alışverişlerinde geçerlidir.

 10. Daikin bilgi ve haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

 11. Detaylı bilgi için info@daikin.com.tr adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kombi 6 yıl Garanti
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Aralık 2023’e kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hava Temizleyici Kampanya 1
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi İndirim Kampanyası Koşulları
 
 1. Kampanya, 23 Ekim 2023 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında MC30Y, MC55W ve MCk55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde geçerlidir.
 2. Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC30Y, MC55W ve MCk55W cihazlarında sırasıyla 6.799 TL,  6.999 TL ve 8.999 TL fiyatları uygulanır.
 3. Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden  MC30Y, MC55W ve MCk55W ürünlerinde yukarıdaki fiyatlar tavsiye edilir.
 4. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 5. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 6. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
 7. Nemlendirme fonksiyonu sadece MCK55W modelde mevcuttur.
Hava Temizleme Cihazlarında %25 İndirim
Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası Koşulları

 

 • Kampanya, 1 Mart 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında MC55W, MCK55W ve MCK70YV hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde ve Daikin satıcı olduğu pazaryerlerinde geçerlidir.
 • Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC55W, MCK55W ve MCK70YV %25 indirim uygulanır.
 • Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden MC55W, MCK55W ve MCK70YV ürünlerine %25 indirim uygulanması tavsiye edilir.
 • Daikin.com.tr ve Daikin bayileri üzerinden yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Hava Temizleyicileri 6 yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Hava Temizleyiciler Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka hava temizleyiciler standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılan satışlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 4. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 5. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Klima Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka klimaların standart garanti süresi 3 yıl olup, belirli duvar tipi split ve multisplit klimalarda Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılacak montajlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. 6 Yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu ürünler;
  1. N Serisi,
  2. Sensira
  3. Shira Eco (R410A ve R32),
  4. Shira Plus,
  5. Emura,
  6. Ururu Sarara
  7. MXM ve MXS Multi dış üniteler ve bu dış ünitelere bağlanabilen duvar tipi iç ünitele
 4. ​​​ Servis ve montaj hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.
 5. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 6. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 7. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti

Kombi Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka kombilerin standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde satın alınmış ve 31 Mart 2024’e kadar Daikin Türkiye servisi tarafından ilk çalıştırması yapılan kombilerde garanti süresi 6 yıldır.

 2. Garanti süresi ürünün devreye alım tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.

 3. Servis hizmetlerinin Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmaması durumunda ürün, garanti kapsamına girmez.

 4. Ürünün kurulum ve kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.

 5. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.

 6. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzersiz hava temizleme teknolojisi
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi
Benzersiz Hava Temizleme Teknolojisi İndirim Kampanyası Koşulları
 
 1. Kampanya, 23 Ekim 2023 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında MC30Y, MC55W ve MCk55W hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde geçerlidir.
 2. Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC30Y, MC55W ve MCk55W cihazlarında sırasıyla 6.799 TL,  6.999 TL ve 8.999 TL fiyatları uygulanır.
 3. Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden  MC30Y, MC55W ve MCk55W ürünlerinde yukarıdaki fiyatlar tavsiye edilir.
 4. Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 5. Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 6. Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
 7. Nemlendirme fonksiyonu sadece MCK55W modelde mevcuttur.
Hava Temizleme Cihazlarında %25 İndirim
Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

Hava Temizleme Cihazları %25 İndirim Kampanyası Koşulları

 

 • Kampanya, 1 Mart 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında MC55W, MCK55W ve MCK70YV hava temizleme cihazlarında daikin.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Daikin bayilerinde ve Daikin satıcı olduğu pazaryerlerinde geçerlidir.
 • Daikin.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde MC55W, MCK55W ve MCK70YV %25 indirim uygulanır.
 • Daikin bayilerinden yapılan alışverişlerde güncel liste fiyatları üzerinden MC55W, MCK55W ve MCK70YV ürünlerine %25 indirim uygulanması tavsiye edilir.
 • Daikin.com.tr ve Daikin bayileri üzerinden yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi World kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı mevcuttur.
 • Tüm arıza, bakım, servis hizmet taleplerinin Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılması gerekir.
 • Fiyatlara KDV dahildir, ödeme yöntemine ve taksit sayısına göre fiyatlarda farklılık oluşabilir.
 • Daikin, kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar, Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır. Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Daikin, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

6 Yıl Garanti
6 Yıl Garanti Kampanyası

Hava Temizleyiciler Garanti Kampanya Koşulları

 1. Daikin marka hava temizleyiciler standart garanti süresi 3 yıl olup, Türkiye sınırları içerisinde ve 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılan satışlarda garanti süresi 6 yıldır.
 2. Garanti süresi ürünün montaj tarihi ile başlar ve ürünün tüm parçalarını kapsar.
 3. Ürünün kurulum ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından dolayı ortaya çıkan arızalar ile doğal felaketler sonucu meydana gelen arıza ve hasarlar garanti kapsamına girmez. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar garanti kapsamına girmez.
 4. Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet talepleri Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden yapılır.
 5. Daikin, her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Daikin, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.