• Anasayfa
  • Sözleşmeler
  • E-Posta Gizlilik Uyarısı

E-Posta Gizlilik Uyarısı

Bu iletiyi alan veya herhangi bir şekilde bu iletiye erişen kişiler iletinin içeriğinin ve eklerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(“6698 sayılı Yasa”) kapsamında muhafaza edilmesinden sorumlu olacaktır. Muhatabı olsun veya olmasın iletiyi alan kişi/kişiler ileti içeriğinde veya ekinde yer alan kişisel verileri, işlenmesindeki hukuki zemin ortadan kalktığı andan itibaren derhal silmekle yükümlüdür. Söz konusu verilerin aktarılması veya silinmesi de dahil olmak üzere veriler üzerinde gerçekleşen her türlü eylemin başta 6698 sayılı Yasa olmak üzere yürürlükteki yasal mevzuata uygun şekilde gerçekleşmesi için her türlü teknik ve idari tedbirin alınması gerekmektedir.

Bu ileti ve ekleri; hak sahipleri tarafından korunan, gizlilik arz eden bilgiler içerebilir ve sadece iletide gönderildiği belirtilen kişi/kişiler veya kuruluşlara özeldir. Muhatabı olmamanıza rağmen bu iletinin tarafınıza ulaşmış olması halinde gizlilik yükümlülüğüne uymak tarafınız için de söz konusu olup bu durumda göndereni derhal uyarmanız ve ileti ve eklerini derhal sisteminizden silmeniz rica edilmektedir. Bu e-postanın muhatabı değilseniz, Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin (“DAIKIN A.Ş.”) onayı olmaksızın bu iletinin ve eklerinin okunması, kopyalanması, üzerinde değişiklik yapılması, üçüncü kişilere açıklanması, ifşa edilmesi ve yönlendirilmesi kesinlikle yasaktır. İleti ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda gönderenin ya da DAIKIN A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. DAIKIN A.Ş. bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu iletideki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve DAIKIN A.Ş.’nin görüşlerini yansıtmayabilir. DAIKIN A.Ş. iletinin ve eklerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. İletinin muhatap dışında her hangi bir alıcıya gönderilmiş olması hak sahiplerinin haklarından feragat ettikleri anlamına gelmez.

This email and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. This email may contain confidential information which could be intended only for the individual or entity named. If you have received this email in error, you are responsible to keep it confidential and please notify the sender immediately. If you are not the named addressee, you should notify the sender immediately by return e-mail and promptly delete this e-mail, including its attachments without reading and/or saving them in any manner. In the event that the data within this e-mail and its attachments are registered, stored, altered, announced to third paties, transferred and made available to third parties by the recipient, whether he/she is addressee or not, the recipient shall be liable from potential damages according to the Protection of Personal Data Law No.6698 (“Law No.6698”) and related legislation. Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş. (“DAIKIN”) has no liability for violation of privacy or for any use such as data sharing, transmission, storage that may occur in the scope of Law No.6698 and related legislation arising from any technical error caused by the mail transmission system.

DAIKIN or the sender of this email makes no warranty as to the accuracy or completeness of any information contained in this message and hereby excludes any liability of any kind for the information contained therein or for the information transmission, reception, storage or use of such in any way whatsoever. Any views or opinions presented in this email are solely those of the author and do not necessarily represent those of DAIKIN unless otherwise explicitly agreed by DAIKIN. The recipient, whether he/she is addressee or not, should check this email and any attachments for the presence of viruses. DAIKIN shall not be liable for any viruses transmitted by this email and its attachments and any damage caused in anyway in your computer system. Receipt of this email by anyone other than the intended recipient(s) is not a waiver of DAIKIN, the sender, the intended recipient(s) and other privilege