SERVİS EĞİTİMLERİ

Servis Departmanımızın eğitim faaliyetleri senenin başından beri durmaksızın devam etmektedir.  Daikin genelinde alınan eğitimlerin değerlendirmesi yapılmakta ve eğitimi alan kişiye doğrudan ve/veya dolaylı katkıları sayısal olarak ölçülebilmektedir. Teknik Eğitime gelen personele, ilgili cihazın çalışma mantığı ve sistemi öğretilmekte, sistematik arıza takibi yetenekleri geliştirilerek Daikin kurumsal hizmet standartlarının gerektirdiği davranış alışkanlıkları kazandırılmaktadır.
Haziran başına kadar yapılan eğitimlerin detayı;
SERVİS EĞİTİMLERİ
Split Klima Montaj ve Arızacılık eğitiminin amacı, temel soğutma konusunda eksik bilgisi olan personel ile ilk yetkilendirmesi yapılan servislerimizde veya yetkili servislerimizde yeni işe başlayan personelimize temel klima eğitimi vermek ve teknik yapıyı güçlendirmek.

Daikin Split, Multi split ve Sky-Air, VRV, Chiller, Klima santrali, DX Batarya eğitimi; ilgili ürünlere ait montaj, kullanım ve detaylı teknik bilgilerin aktarıldığı teorik ve pratik iki aşamadan oluşan bir eğitimdir. Pratik eğitim salonunda klimaların tüm elektriksel ölçümleri ile çalışma ve arıza simülasyonları oluşturulmaktadır. Eğitimlere katılan başarılı çalışma arkadaşlarımıza sertifikaları eğitim sonunda teslim edilmiştir.
SERVİS EĞİTİMLERİ