KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN

KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYINDaikin’den ‘5 Kritik Nokta Bakımı Kampanyası’
Kombi kullanıcılarını kışa hazırlanmaya davet eden Daikin, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyası düzenliyor. Daikin ve Airfel markalı kombileri kapsayan bakım kampanyası ile en önemli 5 noktanın bakımı yapılırken, bunun yanı sıra bir dizi ayar da gerçekleştiriliyor. 15 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek olan ‘indirimli bakım kampanyası’, kullanıcılara kombilerini yıllar boyunca ilk günkü verim ve tasarruf oranlarıyla kullanabileceklerini hatırlatıyor. Bilindiği üzere verimlilik ve güvenlik açısından büyük önem taşıyan periyodik bakım, cihazın ömrünü uzatırken onarım ve işletme maliyetlerini de düşürüyor.


Verimli ve uzun ömürlü cihazları ile bilinen Daikin, kombi kullanıcılarını sorunsuz bir kışa hazırlanmaya davet ediyor. Verimlilik ve güvenlik açısından büyük önem taşıyan periyodik kombi bakımı ile kullanıcılar ekonomik açıdan da kazanım sağlıyor. Daikin, soğuk günlerde birdenbire ortaya çıkıp, kullanıcıları zor durumda bırakan sorunları önlemek için, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyası düzenliyor. ‘5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyası, 15 Aralık 2019 tarihine kadar indirimli fiyatlarla ‘uzman bakım’ fırsatı sunuyor. Kampanya, ‘brülör temizliği ve kontrolü’, ‘eşanjör temizliği’, ‘emniyet donanımları kontrolü’, ‘gaz ayar kontrolleri’ ile ‘devre elemanları kontrolü ve filtre temizliği’ gibi en önemli 5 noktayı kapsıyor ve bunun yanı sıra bir dizi ayarı da içeriyor. Daikin ve Airfel markası altındaki kombiler için geçerli olan bu kampanya, kullanıcılara kombilerini yıllar boyunca ilk günkü verim ve tasarruf oranlarıyla kullanabileceklerini hatırlatırken, periyodik bakımın da önemine dikkat çekiyor.
 

KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYINKOMBİNİZ İLK GÜNKÜ VERİMİYLE UZUN YILLAR ÇALIŞABİLİR!

Bu kampanya ile öncelikle güvenli kombi kullanımının önemini vurguladıklarını ve kullanıcıları bu konuda bilinçlendirmeyi amaçladıklarını belirten Daikin Isıtma Grubu Uzmanları, bakımın önemini şöyle anlatıyor: “Kombinizin ilk günkü verimi ve güvenliği ile uzun yıllar çalışabilmesi, performansını yükseltip, enerji tasarrufu sağlayabilmesi için periyodik bakım yapılması gerekiyor. İnsan sağlığı ve güvenliğinin ön planda olduğu kombilerde, üreticinin önermiş olduğu periyodik bakım işlemlerinin mesleki yeterliliği sağlanmış servis ekiplerince yapılması, ileride yaşanabilecek muhtemel arızaların bakım sırasında tespit edilerek, giderilmesine olanak sağlıyor Kombinizin yıllarca verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi, bunun yanı sıra onarım ve işletme maliyetlerinin düşürülebilmesi için kışa girmeden periyodik bakımının yapılmasını öneriyoruz.”
 

ELEKTRİK SARFİYATINI AZALTIR, ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR

Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı sırasında öncelikle gaz ve hava karışım oranları kontrol ediliyor, gaz tüketim sorunları çözülüyor. Bunun yanı sıra fan fonksiyonlarının kontrolü ve temizliği de gerçekleştiriliyor. Yapılan ayarların elektrik sarfiyatını azalttığına ve enerji tasarrufu sağladığına dikkat çeken uzmanlar, şu bilgileri veriyor: “Kombilerin optimum verimlilikte çalışmalarını sürdürmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekiyor. En önemlisi de bakımlar sırasında can güvenliği için tüm emniyet sistemlerinin, faaliyetlerinin ve sağlamlıklarının kontrol edilmesidir. Bütün bunların yanı sıra verimli yanma ve uygun değerlerde atmosfere salınan egzoz gazının azaltılması, çevreye ve topluma duyarlılık adına hepimizin önceliğidir. Uzman Daikin ekiplerinin ekonomik fiyatlarla gerçekleştirdiği bakım sayesinde kombinizin çevreye verdiği zarar minimuma indirilirken, enerji masraflarından sağlayacağınız tasarrufla aile bütçeniz de rahat ediyor.”

‘5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyasından 100 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla yararlanmak isteyen kombi kullanıcıları, Daikin yetkili servislerinden veya 444 999 0 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgi alabiliyor.