Fancoil

Fan Coil Üniteleri bir su soğutma grubunu, ısı pompası grubunu veya sıcak su ısıtıcısını etkin, sessiz bir klima sistemine çevirmek için yüksek verimli araçlardır. Bu üniteler hem konutlarda hem de ticari uygulamalarında konforlu bir ortam oluşturulması için etkili bir çözüm sunar. Daikin hem gizli hem de açık tip uygulamalar için çok sayıda farklı Fan Coil Ünitesi seçeneği sunar. Bu modeller yer-tavan tipi uygulamada kullanılabilir. Bu ünitelerdeki tek hareketli parça fandır; bu da üniteyi ofislerde, otellerde ve konutlarda kullanım için ideal hale getirir. Hem teknik hem de estetik açıdan doğru çözümdür.
Neden Daikin Fancoil Tercih Etmeliyim?
Her geçen gün daha fazla sayıda bina renovasyona girdiğinden, tüm HVAC sisteminin değiştirilmesine gerek kalmaksızın belirli bir alanda yüksek iç ortam havası kalitesinin verimli ve düşük maliyetli bir şekilde sağlanması ihtiyacı, fancoil teknolojisini avantajlı bir çözüm haline getirmektedir. Daikin güvenilir şekilde mükemmel konfor seviyeleri sunan gelişmiş kontrollere sahip, estetik olarak cezbedici fancoil ünitelerinden oluşan bir tam kapasite serisine sahiptir. Gelişmiş DC fan motorlarının yükseltilen serisinin kullanılmasıyla, esnekliğin yanı sıra çok düşük çalışma sesi seviyeleri elde edilebilmektedir.
 
Yeni fırçasız DC serileri, Daikin’ın güvenirlik ve performanstan ödün vermeksizin enerji tüketiminin düşürülmesine yardımcı olan yüksek verimli fancoil ünitelerinin geliştirilmesine verdiği büyük önemi yansıtmaktadır.
Mekanik yüklenici açısından avantajları
Daha az boyut sayısı: stok ihtiyacını azaltır Çoklu yapılandırmalar için modüler tasarımlar Modbus protokolü üzerinden BMS sisteminin kolay entegrasyonu
Danışmanlık firmaları açısından avantajları
Üstün verimlilik düzeyleri, en iyi konfor ve en düşük çalışma sesi seviyeleri için piyasadaki en iyi çözümdür Ürün esnekliği: geniş seçenek, aksesuar ve kumanda seçenekleri
Son kullanıcılar açısından avantajları
Yüksek konfor seviyesi BLDC fan motoru ile maliyetlerde %70’e varan tasarruf, Zamanlayıcı programlı çalışma moduna sahip, Fancoil yönetimi açısından tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilen kumanda opsiyonları içerir.
Fancoil Üniteleri