DÜNYANIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ISI POMPASI ALTHERMA 10 YAŞINDA

HAVADAN SUYA ISI POMPALARININ MUCİDİ DAIKIN ALTHERMA, TÜM DÜNYANIN TERCİHİ OLDU
DÜNYANIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ISI POMPASI ALTHERMA 10 YAŞINDAIsınırken tasarruf etmek isteyenlerin tercihi Daikin Altherma 10 yaşında.
Geliştirdiği çevreci ürün ve çözümlerle iklimlendirme sektörüne yön veren Daikin’in, dünyanın en çok tercih edilen ısı pompası Altherma 10. yaşını kutluyor. Havadan suya ısı pompalarının mucidi Daikin Altherma, dünyada 800 bini aşan kullanıcısının ısınma ve sıcak su ihtiyacını ekonomik ve çevre dostu bir konfor ortamında karşılıyor.


Havadan suya ısı pompalarının mucidi ve dünyada 800 bini aşkın kullanıcısı ile pazar lideri olan Daikin Altherma 10. yılını kutluyor. Enerji tasarrufu sağlayan, zararlı emisyonları azaltan buna karşılık yüksek verim sağlayan ürün ve çözümleri ile iklimlendirme sektörüne yön veren Daikin, ısınırken tasarruf etmek isteyenlere tam 10 yıldır Eco-Label ödüllü Altherma ile ekonomik ve konforlu bir çözüm sunuyor. Pahalı fosil yakıtlar tüketen geleneksel ısıtma sistemlerine göre çok daha az enerji ile daha yüksek verim sağlayan Daikin Altherma, kullanıcılarına önemli bir maliyet avantajı sağlıyor.
 

ISI POMPALARINDA TEKNOLOJİ LİDERİ


İklimlendirme ürünlerinin Avrupa normlarına uygunluğunu gösteren Eurovent ve Avrupa Isı Pompası Birliği’nden alınabilen EHPA kalite sertifikalarına sahip Altherma, kullandıkça kazandıran cihaz olarak tanınıyor. Isı pompası pazarının lideri Daikin’in sunduğu yenilikçi ve çevreci ürünlerin üst düzeydeki tüm standartlarını taşıyan Daikin Altherma, fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışıyor. Dış havadaki ısıyı kullanarak daha az enerji sarf eden Daikin Altherma, kullandığı her 1 kW'lık enerjiye karşılık en az 5 kW'lık ısı üretiyor. Kurulum ve bakım ihtiyacı düşük olan Daikin Altherma, inverter kompresör teknolojisi ile yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.
 

DOĞAL, VERİMLİ VE DÜŞÜK MALİYETLİ


Dış havadaki doğal ısıyı yerden ısıtma, radyatör ve fancoil sistemleri ile yaşam alanlarına aktaran hava kaynaklı ısı pompaları, ısınma ihtiyacının yanı sıra sıcak su kullanımı ihtiyacını da karşılıyor. Daikin Altherma tüm bunların yanı sıra opsiyonel bir seçenek olarak sıcak yaz günlerinde soğutma imkanı da sağlıyor. Fosil yakıtlı kazanlara göre çok daha az enerji tüketen Daikin Altherma, ısıtma, soğutma ve sıcak su kullanımında kullanıcılara önemli bir maliyet avantajı sunuyor. Kullandığı her 1 kW'lık enerjiye karşılık en az 5 kW'lık ısı üreten Daikin Altherma, yeni ve yenilenen yaşam alanları için iyi bir yatırım olarak görülüyor.

Hava kaynaklı ısı pompaları konusunda inovatif ürünlerle pazara yön veren Daikin, en iyi sezonsal verimlilik değerlerine, yerden tasarruflu entegre dizaynı ve kullanım kolaylığı sağlayan kullanıcı ara yüzüne sahip yeni seri modelleri ile ürün gamını genişletmeye de devam ediyor. Hem dış hem de iç ünitesi ile kompakt bir tasarıma sahip olan Daikin Altherma’nın kurulumu için, herhangi bir yerin kazılması veya sondajı gerekmiyor.

Üretilen ısının yüzde 80’ini yenilenebilir kaynaktan (hava) sağlayan Daikin Altherma, düşük karbondioksit (CO2) emisyonu ile çevreci bir çözüm sunuyor. Tek bir merkezden yönetilebilen Daikin Altherma, yeni ve yenilenen binalar kadar villa, otel, spor merkezi, SPA, hastane, kütüphane ve okul gibi mekanlarda tercih ediliyor.

DÜNYANIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ISI POMPASI ALTHERMA 10 YAŞINDA