​​​​​​ ​​​

DAIKIN TÜRKİYE, PAZARIN EN İNCE FANCOİL'İNİ ÜRETTİ

İklimlendirme sektöründe hayata geçirdiği ‘ilk’lerle haklı bir liderliğe konumlanan Daikin, fan coil ünitelerinde geliştirdiği yeni bir inovasyonla sektörün çıtasını yukarı taşımaya devam ediyor. FWE-D adı verilen 200 mm’lik modeliyle sektörün en ince fan coil ünitesini üretmeyi başaran Daikin, konfor ve tasarrufu hedefliyor. 2 ve 4 borulu olmak üzere toplamda 18 temel modelde üretilen FWE-D, yatay ve dikey kurulum imkanı veriyor. Son derece sessiz çalışan ürün; bu özelliği ile hastane, otel ve ofis gibi alanların yanı sıra konutlar için de en sessiz ve kompakt seçeneği sunuyor. Eurovent sertifikasına sahip olan yeni ürün en son ERP standartlarına da uyum gösteriyor. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan fabrikasında üretilmeye başlanan ve 200 mm’lik ölçüsüyle sektörün en ince fan coil ünitesi olma özelliği taşıyan FWE-D, iç piyasanın ardından Avrupa’ya da ihraç edilecek.

İnovasyon ve teknoloji alanındaki başarılarıyla sektöre yön veren Japon devi Daikin, şimdi de 200 mm ile sektörün en ince ölçüsüne sahip olan FWE-D model  fan coil üniteleri ile fark yaratıyor. 5,6 kW’a kadar soğutma kapasitesine sahip olan yeni ürün, yatay ve dikey kurulum imkanı sağlıyor. Eurovent sertifikasına sahip olan cihaz, harici 50 Pa statik basınç garantisi ve 6 fan hızı seçeneğiyle tüketiciye ulaşıyor. 
Fabrika montajlı 2 ve 3 yollu vana opsiyonlu modelleri olan cihazın özel plastik filtre tasarımı, bakım kolaylığı sağlıyor; sağladığı esneklik nedeniyle gerektiğinde elle kolayca çıkartılabiliyor. En son ERP standartlarına uyumlu olan FWE-D fan coil üniteler yıllardır Daikin’e ait DX ürünlerinde kullanılan ‘sirocco’ fanlar sayesinde son derece sessiz çalışıyor. Bu özelliği sayesinde otel, hastane, ofis ve konutlarda mükemmel bir tercih oluşturuyor.
 

Cam önlerine, asma tavan içlerine, tavan altına veya döşeme içlerine konulabilen farklı tiplerdeki fan coil ürünlerin küçük boyutlarda olması hem montaj avantajı sağlıyor hem de kullanıldığı alanlarda estetik çözümlere fırsat yaratıyor.
 

 

NEDEN DAIKIN FAN COIL SEÇMELİ?

 

En son ERP standartlarına uyumludur.
Aynı ünite için yatay ve dikey kurulum imkanı sağlar.
Kompakt tasarımı sayesinde yerden kazandırır.
Çeşitli protokoller üzerinden BMS sistemine kolayca entegrasyonu yapılabilir.
Üstün verimlilik değerleri, yüksek konfor ve en düşük çalışma sesi seviyeleri için piyasadaki en iyi çözüm olarak öne çıkar.
Geniş opsiyonları, aksesuar ve kumanda seçenekleriyle ürün esnekliğine sahiptir.
Zamanlayıcı programlı çalışma moduna sahip kumanda aynı zamanda, fan coil yönetimi açısından tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilir özelliktedir.