Galatasaray Bayan Voleybol Takımı'nın İsim Sponsoru Daikin Türkiye Oldu!

Galatasaray Spor Kulübü ile Daikin Türkiye arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Daikin Türkiye, Galatasaray Bayan Voleybol Takımı’nın isim hakkı sponsorluğunu üstlendi.
 
 
Galatasaray Bayan Voleybol Takımı'nın İsim Sponsoru Daikin Türkiye Oldu!
 
Yenilikçi, öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan Galatasaray Spor Kulübü, iklimlendirme sektöründe dünyanın bir numaralı üretici firması olan Daikin ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmasıyla yepyeni bir işbirliğine daha imza attı. Daikin Türkiye’ye, Galatasaray Bayan Voleybol Takımı İsim Sponsorluğu hakkını veren anlaşma doğrultusunda takımımızın yeni ismi, Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı oldu.
 
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da, 16 Ekim 2012 Salı günü gerçekleşen imza töreninde; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, Galatasaray Spor Kulübü Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Sayın Tuna Gülenç yer aldı.
 
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal sponsorluk duyurusunun yapıldığı törende, “Sektörünün dünya lideri olan Daikin ile bu işbirliğine imza atmak bizler için mutluluk verici.  Galatasaray Spor Kulübü olarak, Daikin ile işbirliğimiz, gelecekteki başarılarımızı müjdeliyor ve bizi heyecanlandırıyor. Bu işbirliği sayesinde nice başarılara birlikte şahitlik edeceğimize inanıyorum” dedi.
 
Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder de, “Japon klima devi Daikin, Türkiye’ye büyük yatırım yapıyor. Bu yatırım kapsamında dünya genelinde çevreye, sanata ve spora verdiği desteği Türkiye’de de Galatasaray Bayan Voleybol takımına sponsor olarak devam ettiriyor. Daikin olarak sponsorluk konusunda son derece seçici davranan bir kurumuz. Kaliteli, marka değeri yüksek, toplumsal gelişime öncülük eden marka-kurum ve kuruluşları destekliyoruz. Bu açıdan Galatasaray bizim için çok doğru bir seçim. Dünyanın en büyük klima üreticisi olarak, başarılarıyla fark yaratacağına inandığımız Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı’na sponsor olmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.
 
Voleybolda son yıllarda elde edilen başarıların sponsorluk kararında etkili olduğunu aktaran Önder, “Daikin Türkiye olarak biz de Türk voleybolunun desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz ve gelecek vaat eden bu spora katkı sağlamaktan çok mutluyuz. Bu sponsorlukla kızlarımızın spordaki başarılarını teşvik etmek istiyoruz” dedi.
 
 
Galatasaray Bayan Voleybol Takımı'nın İsim Sponsoru Daikin Türkiye Oldu!
 
 Galatasaray Bayan Voleybol Takımı'nın İsim Sponsoru Daikin Türkiye Oldu!