DAIKIN TÜRKİYE ÇALIŞANLARI YENİ MALİ YILA DÜZENLEDİKLERİ PARTİYLE GİRDİ

DAIKIN TÜRKİYE ÇALIŞANLARI YENİ MALİ YILA DÜZENLEDİKLERİ PARTİYLE GİRDİDaikin Türkiye ekibi, yüzde 34 büyüme başarısını birlikte kutladı.
İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, nisan ayından itibaren başlayan yeni mali yıla çalışanlarıyla birlikte girdi. Yüzde 34’lük büyüme oranı ile 2016’da da sektör ortalamasının üzerinde performans gösteren Daikin ekibi, bu başarısını hep birlikte kutladı.


Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün lider markası Daikin, yeni mali yılına yeni hedeflerle başlarken, 2016 yılındaki başarısını da çalışanları ile paylaştı. 2016 mali yılında yüzde 34 büyüyen ve çalışan sayısı 1.019 kişiye ulaşan Daikin Türkiye ekibi, yeni mali yıla bir kutlama ile başladı.

Baştan sona Daikin çalışanları tarafından organize edilen ve ‘Biri Bizi Durdursun’ sloganıyla düzenlenen partide, geçmişten günümüze kadar elde edilen başarılar paylaşılırken, keyifli bir gün yaşandı. Airfel döneminden bu yana şirkette çalışan ekiple yapılan röportaj video’ları ile başlayan partide, Daikin’in Türkiye’deki büyümesine tanıklık eden çalışanlar bu video’da anılarını, duygularını ve duydukları gururu arkadaşlarına aktardı.

Partide kısa bir konuşma yapan Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, elde ettikleri başarının ekip olmanın gücünden geldiğini vurgulayarak, “Daikin Ailesi olarak günden güne büyüyor ve hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Daikin Türkiye olarak yola devam ettiğimiz günden bu yana sektör ortalamasının üzerinde bir performans sergiliyor, sektörümüze ve ülkemize olan katkımızı artırarak sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız 2016 yılında da çalışmalarımızın karşılığı olarak yüzde 34’lük bir büyüme sergiledik” dedi. Bu başarıda emeği bulunan tüm Daikin çalışanlarını kutlayan Önder, “Daikin Ailesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeni başarılara imzamızı atacağız. Tüm ekip arkadaşlarımla gurur duyuyorum; hep birlikte çok iyi işler başardık, önümüzdeki dönemde çok daha büyük işler başaracağız” diye konuştu.

DAIKIN TÜRKİYE ÇALIŞANLARI YENİ MALİ YILA DÜZENLEDİKLERİ PARTİYLE GİRDİDaikin Europe Başkan Yardımcısı Toshitaka Tsubouchi’nin özel konuk olarak katıldığı partide, Daikin’in satış müdürleri de mini bir konser verdi. Sunuculuğunu Daikin çalışanlarının üstlendiği gece boyunca, Daikin Radyo DJ'leri seçtikleri şarkılarla arkadaşlarını eğlendirdi. Daikin çalışanları bu eğlenceli akşamda çektikleri fotoğraf ve videoları #HavamYerinde hashtag’i ile sosyal medyada paylaşarak, hep birlikte elde ettikleri başarıyı kutladı. Bu arada Daikin çalışanları partide yapılan çekilişle iPad ve hediye çekleri kazanma şansı da yakaladı.