Yeni sezonda futbol keyfi Daikin konforu ile yaşanacak

 
TEMMUZ, AĞUSTOS VE EYLÜL AYI BOYUNCA DAIKIN KLIMA ALANA DIGITURK ÜYELİĞİ 1 YIL BEDAVA!
 
Yeni sezonda futbol keyfi Daikin konforu ile yaşanacak.
 

TEMMUZ AYI BOYUNCA DAIKIN KLIMA ALANA DIGITURK ÜYELİĞİ 1 YIL BEDAVA!

Daikin, Ağustos ayında başlayacak Süper Lig maçları öncesinde Digitürk ile işbirliğine giderek futbolseverleri sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı boyunca Daikin, klima alan herkese 1 yıllık Digitürk üyeliğini Lig TV Şampiyonluk Paketi veya Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek. Daikin müşterileri klima konforunda TV izleme keyfini hemen yaşamaya başlayacak.
  
İklimlendirme sektörünün dünya lideri Daikin, Türkiye’nin lider dijital yayın platform Digitürk ile yepyeni bir kampanyaya imza attı. Daikin, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı boyunca klima alan tüm müşterilerine 1 yıl Digitürk üyeliğini, Lig TV Şampiyonluk Paketi ya da  Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek.
 
‘Kullandıkça Kazandıran Klima’ sloganıyla hizmet veren Daikin, bu yeni kampanya ile de müşterilerine kazandırmaya devam edecek. Daikin, toplamda 803 TL’ye satın alınabilecek Digitürk paketini klima alan herkese hediye edecek. Bu kampanyadan yararlanmak için            3 Temmuz- 30 Eylül 2013 tarihleri arasında Daikin’in geniş ürün gamından beklentilerinize en uygun klimayı seçmeniz yeterli olacak. Daikin klimanızı satın almanızı takiben 24 saat içerisinde size gönderilen şifre ile Digitürk’ü arayarak randevu almanızın dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.
 
Digitürk’ün kolay kurulum ve montaj anlayışı ile kısa sürede hediyesine kavuşacak olan Daikin müşterileri, klima konforunda TV izlemenin keyfini hemen yaşamaya başlayacak. Daikin müşterilerinin, 1 yıllık Digitürk üyeliği Digitürk giriş paketinin yanı sıra 2 adet keyif paketini de (Belgesel Paketi, Çocuk Paketi, Sporsever Paketi, Müzik ve Eğlence Paketi, Haber ve Dünya Paketi) kapsayacak. Bunun yanı sıra dileyen Daikin müşterisine Lig TV Şampiyonluk Paketi, dileyene de Sinema Paketi ya da Dizi Film Paketi hediye edilecek. Ayrıca Digitürk, Daikin müşterilerinden çanak anten ücreti de talep etmeyecek. Sadece 30 TL. aktivasyon bedelini ödemeniz yeterli olacak.
 
TEMMUZ AYI BOYUNCA DAIKIN KLIMA ALANA DIGITURK ÜYELİĞİ 1 YIL BEDAVA!

Not: Kampanya sadece Daikin URURU SARARA, EMURA, MİRA, SHİRA, ZHARA klima modelleri içindir.