• Anasayfa
  • Bizden Haberler
  • ANNELER GÜNÜ'NDE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER YERİNE BİR DAIKIN KLİMA İLE FARK YARATIN

ANNELER GÜNÜ'NDE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER YERİNE BİR DAIKIN KLİMA İLE FARK YARATIN

ANNELER GÜNÜ’NDE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER YERİNE BİR DAIKIN KLİMA İLE FARK YARATINDaikin’den annelere 4 mevsim konfor.
Klişeleşmiş hediyeler yerine, annenizi bir gün değil her gün mutlu edecek alternatifler arıyorsanız, bir Daikin klima ile fark yaratabilirsiniz. İleri teknolojiye sahip klimaları ile 4 mevsim konfor sunan Daikin, yeni nesil Emura ve Ururu Sarara ile annelere sağlık, tasarruf ve şıklığı bir arada sunuyor. 


Bu Anneler Günü’nde, farklı ve işlevsel bir hediye ile annenizi mutlu etmeye ne dersiniz? Sevgili annenize hak ettiği kaliteli ve konforlu ortamı sunmak için, Daikin’in iklimlendirme konusundaki uzmanlığına başvurabilirsiniz. Teknolojiyi tasarım ile birleştiren klimaları ile 4 mevsim iklimlendirme konforu sunan Daikin, yeni nesil Emura ve Ururu Sarara modelleri ile annelere layık ortamlar yaratıyor.
 
ANNELER GÜNÜ’NDE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER YERİNE BİR DAIKIN KLİMA İLE FARK YARATINAnneler Günü’nde alternatif, bir o kadar da unutulmaz bir hediye arayanlar için, dünyanın nem oranını ayarlayabilen ilk ve tek kliması Ururu Sarara II’yi öneren Daikin, soğutma, ısıtma, nemlendirme, havalandırma ve hava temizleme özellikleri ile tam bir aeroterapi yaşatıyor. Flash Streamer teknolojisi ile havadaki kötü kokuları ve sağlığa zararlı kimyasalları yok eden Ururu Sarara II, online ortamlardan kontrol edilebiliyor. Sessizliği ve çevre dostu özellikleriyle salon ve yatak odalarında kullanım için ideal olan Ururu Sarara II, astım hastaları başta olmak üzere, dış ortam havası kuru olan yerlerde yaşayanlar ve fizyolojik yapısı kuru havaya uygun olmayanlar için ekstra konfor sunuyor.
 
ANNELER GÜNÜ’NDE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER YERİNE BİR DAIKIN KLİMA İLE FARK YARATINDaikin’in bir diğer Anneler Günü önerisi Emura II ise, dünya çapında tasarım ve mühendislik harikası olarak tanınıyor. Pek çok saygın ödülün sahibi olan Emura II, ultra sessiz modu, akıllı göz teknolojisi ile kişiye göre hareket eden kanatları, günlük ya da haftalık programlanabilme, telefonla uzaktan kumanda edilebilme gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor. Tasarımın teknoloji ile muhteşem uyumunun en iyi örneklerden biri olan Emura II, beyaz ve gümüş renk seçenekleri sunan eğimli tasarımı ile her türlü dekora uyum sağlıyor. Evinizin en şık parçalarından biri olan Emura II, bütün bir yaz olduğu gibi hangi mevsimde olursanız olun ideal sıcaklık ve uyumlu nem düzeyi sağlıyor.
 
Yeni nesil çevreci gaz R32 ile çalışan yeni nesil Ururu Sarara ve Emura, dört mevsim iklimlendirme konforunun yanı sıra şık tasarımları, verimlilik ve enerji tasarrufu değerleri ile de öne çıkıyor.