EN BAŞARILI DAIKIN BAYİLERİ İSPANYA'YI GEZDİ

Mart ayında Kıbrıs’ta gerçekleştirilen Daikin Bayi Toplantısında en başarılı 10 bayimize çift kişilik İspanya seyahati hediye etmiştik. Bayilerimiz 27-30 Eylül tarihlerinde bu rüya tatili gerçekleştirme şansı buldu.
 
 
EN BAŞARILI DAIKIN BAYİLERİ İSPANYA'YI GEZDİ
 
 
Dört günlük gezinin birinci gününde Barcelona havaalanından şehir merkezine transfer edilen misafirlerimiz panoramik şehir turuna başladı. Gothic Quarter, Exiample ve Barcelona’nın en popüler caddesi Las Ramblas, Colon Anıtı ve Eski şehiri gezerek otellerine geçtiler.
 
İkinci gün misafirlerimiz şehir merkezinden biraz uzaklaşacakları Figueras ve Girona turu için otelden hareket ettiler. Orta Çağ şehri izlerini hala koruyan Girona’da Catedral ve Yahudi Mahallesi gezisinin ardından sıradışı ressam Salvador Dali’nin yaşamış olduğu Figueras Kasabası’na gidilerek Dali Müzesi gezildi. 
 
Üçüncü gün modern mimarinin öncülerinden sayılan Antonia Gaudi’nin bitmemiş büyük eseri La Sagrada Familia katedralinin panoramik olarak görülmesi amacıyla Mont Juic Tepesine çıkıldı. Sonrasında ise dünyanın en ünlü futbol takımı olan Barcelona’nın stadyumu, Nou Camp ziyaret edildi. Futbol kulübünün kuruluş tarihinden bugüne kadar kazandığı kupalar ve fotoğrafların bulunduğu, stadyumun içine dizayn edilen müze de gezilerek öğle yemeğinin ardından otele geri dönüldü. 
 
Bayilerimiz dördüncü gün öğleden sonra İstanbul havaalanına indi.