DAIKIN 23 NİSAN'I TEMİZ HAVA ELÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI

DAIKIN 23 NİSAN´I TEMİZ HAVA ELÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADIDünyanın en büyük, Avrupa’nın ilk iklimlendirme deneyim merkezi Daikin Solution Plaza fuha İstanbul, bu kez çocuk ziyaretçileri ile mutlu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Daikin Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanlarının çocukları ile birlikte fuha İstanbul'da kutladı. Bu anlamlı günü büyük coşkuyla kutlayan minikler, aynı zamanda Daikin’in ilk ‘Temiz Hava Elçileri’ de oldu.


Yenilikçi ürünleri ve uygulamalarıyla iklimlendirme sektörünün öncü şirketi olan Daikin, Avrupa’nın ilk deneyimleme merkezi fuha İstanbul’da, bu kez Daikin Ailesi’nin küçük üyelerini ağırladı. Faaliyete geçtiği günden bu yana bireysel kullanıcılardan ticari yatırımcılara, öğrencilerden akademisyenlere kadar yüzlerce ziyaretçi ağırlayan fuha İstanbul,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik Daikinlilere ev sahipliği yaptı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanları ve çocukları ile birlikte kutlayan Daikin, hem büyüklere hem de minik misafirlerine bayram coşkusu yaşattı. Animatörler, illüzyon gösterileri ve çeşitli oyunlarla mutlu bir gün geçiren minik Daikinliler, fuha İstanbul’da çocuklar için özel olarak hazırlanan eğlenceli deneyler bölümünde de hava ve enerji ile ilgili çeşitli deneyleri uygulama fırsatı buldu.

DAIKIN 23 NİSAN´I TEMİZ HAVA ELÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADIBu anlamlı günde çocukları, 3D film gösterimi ve eğlenceli aktivitelerle doğru iklimlendirme, tasarruf, enerji, verimlilik, iklim değişikliği ve çevre konularında bilgilendiren Daikin, 23 Nisan kutlamasına katılan minikleri, ‘Daikin Temiz Hava Elçisi’ madalyaları ile ödüllendirdi.  Böyle özel bir bayramda çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Daikin Pazarlama Müdürü Murat Kurt, “Daikin Ailesi olarak, insanların konforu ve mutluluğu için faaliyet gösteren bir markayız. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için çevre ve tüketici dostu cihazlar ve hizmetler geliştiriyoruz. 23 Nisan gibi anlamlı bir günde Daikin Ailesi’ne, minik ‘Daikin Temiz Hava Elçileri’nin katılması da bizim için özel bir önem taşıyor,” diye konuştu.

Daikin Kurumsal İletişim Yöneticisi Hülya Dinçer de, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Daikin olarak bilinçlendirme çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çocuklarımızın geleceği için çocuklarımız ile birlikte hareket etmek bizim çok önem verdiğimiz bir konu. Önümüzdeki dönemde sayıları hızla artacak Daikin Temiz Hava Elçileri ile birlikte daha yaşanabilir, daha konforlu bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

DAIKIN 23 NİSAN´I TEMİZ HAVA ELÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI