DAIKIN'DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA!

 

DAIKIN'DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA!

Hem akıllı hem de ekonomik klima 
Zhara, dört mevsim konfor sağlıyor.

 
Üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile kullanıcısının beğenisini toplayan Daikin, performansı ile göz dolduran Zhara serisi klimaları ürün gamına kattı. Tüm Daikin inverter klimalar gibi en yüksek performansı en az enerji ile sağlayan Zhara, hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanımı ile dört mevsim konfor yaşatıyor.
 
Isıtma ve soğutma sektörünün dünya lideri Daikin, tüketici ve çevre dostu ürünlerini Türkiye’de tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde olduğu kadar her mevsim kullanıcısının yanında olan tüketici dostu Daikin, Zhara serisi klimalar ile dört mevsim kullanım keyfi sunuyor. Daikin, A enerji sınıfı Zhara serisi inverter klimalar, üstün teknolojik özellikleri ile dört mevsim konfor, üstün tasarruf özellikleri ile ekonomik kullanım olanağı sağlıyor.
 
İç ünite tasarımından yola çıkılarak kullanıcı konfor seviyesini artırmak amacıyla 22 db seviyesine inerek, bir yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışan Zhara serisi klimalar, 20 dakika gibi kısa bir sürede bulunduğu ortamı hızlı bir şekilde ısıtıyor ya da soğutuyor. Toz partikül filtresi  ile hijyen özelliğini barındıran Zhara serisi klimalar, özel nem alma moduyla oda sıcaklığında bir değişiklik olmadan nem seviyesini düşürüyor. Otomatik salınım modu ile havanın ortamda homojen dağılımını sağlayan Zhara serisi klimalar, fan olarak kullanılabilme özelliği ile ısıtma ya da soğutma yapmadan sadece ventilatör olarak çalışabiliyor.
 
Daikin markalı tüm inverter klimalar gibi en yüksek performansı, gereken en az enerji düzeyi ile yakalayan Zhara serisi klimalar, her iklimde ideal ortam şartları sunuyor. Inverter teknolojisi sayesinde ne zaman çalışması, ne zaman durması gerektiğini kendi anlayan Zhara, bekleme (stand-by) modunda yüzde 80’e varan enerjji tasarruf sağlıyor. 
 
 DAIKIN'DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA! DAIKIN'DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA!