Daikin'den yaprak hışırtısı kadar sessiz Çalışan yeni nesil klima 'Mira'

 
Daikin'den yaprak hışırtısı kadar sessiz Çalışan yeni nesil klima 'Mira'
 
 
SESSİZ SESSİZ ÇALIŞIRKEN, BAKTERİLERİ YOK EDİYOR
 
Daikin’den yaprak hışırtısı kadar sessiz  Çalışan yeni nesil klima ‘Mira’
 
Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile bu yaza damgasını vuran Daikin, son olarak Mira serisi klimaları tüketicinin beğenisine sundu. Bir yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışarak kullanıcısına tam konfor sağlayan Mira serisi klimalar, havadaki toz partikülleri, koku, bakteri ve virüsleri yok ederek sağlığınızı da koruyor. 

 
Daikin'den yaprak hışırtısı kadar sessiz Çalışan yeni nesil klima 'Mira'
İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Daikin, tüketici ve çevre dostu ürünlerini Türkiye’de kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam ediyor. Son olarak Avrupa Birliği’nin (AB) yeni sezonsal verimlilik kriterlerine uygun, A enerji sınıfı Mira serisi inverter klimaları tüketicisinin beğenisine sunan Daikin, sıcak yaz günlerinde yeni nesil iklimlendirme keyfi yaşatıyor.
 
Bir yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışan iç ünitesi ile öne çıkan Mira, sahip olduğu diğer özelliklerle de beğeni topluyor. Sadece Daikin’e özel titanyum apetit fotokatalitik hava temizleme filtresi ile havayla taşınan mikroskobik toz partiküllerini temizleyen, kokuyu güçlü şekilde gideren Mira, bakterilerin, virüslerin ve mikropların çoğalmasını önleyerek düzenli bir hava akışı sağlıyor. Nem alma modu programı ile odanızdaki nem seviyesini düşüren Mira, zaman programlayıcısı ile 24 saat içerisinde herhangi bir zamanda soğutma ya da ısıtma başlayacak şekilde ayarlanabiliyor.
 
Yüksek teknolojiyi bir üretim standardı olarak benimseyen Daikin’in yeni bir inverter klima serisi olarak geliştirdiği Mira, farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve düşük işletme maliyeti ile birlikte kullanıcısına tam konfor sağlıyor. Mevcut yönetmelik değerlerine göre daha kapsamlı ve gerçekçi sonuçlar ortaya koyan sezonsal verimlilik kriterlerine uygun olarak geliştirilen Mira serisi klimalar, tüm diğer yeni nesil Daikin klima modelleri gibi 3 yıl cihaz, 5 yıl kompresör garantisi ile satışa sunuluyor.