Daikin’in Yeni Kampanyası Hizmet Kalitesini Vurguluyor DAIKIN HER AN YANINDA!

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DAIKIN HER AN YANINDA!Satış sonrası ve servis hizmetlerinin en az üretim kalitesi kadar önem taşıdığını her fırsatta dile getiren Daikin, yeni reklam filmiyle bu konuda farkındalık yaratıyor. TV kanalları ve internet mecrasına yönelik inhouse olarak hazırlanan ‘iyi bir servis hizmeti ve çağrı merkezi nasıl olmalı’ temalı reklam, Daikin’in bakış açısını ve işleyişini yansıtıyor. Profesyonel bir ekibin titiz çalışmasıyla 30 ve 50 saniyelik iki versiyon olarak tasarlanan film, 10 Mart tarihinden itibaren yayında olacak.


DAIKIN HER AN YANINDA!Derdinizi anlatacağınız bir görevliye ulaşmak için saatlerce beklenilen çağrı merkezleri, bir türlü gelmeyen ya da randevularına asla sadık kalmayan servis elemanları tüketicilerin hayatını adeta bir kabusa çeviriyor. Servis ve çağrı merkezlerindeki işleyişi en az ürünlerinin kalitesi kadar önemseyen Daikin, bu alanda azami gayret gösteriyor. Tüketicilerin bu konudaki sorunlarını bilen Daikin, servis ve çağrı merkezlerinin yapılanmasını bu vizyona göre organize ediyor. Bu alandaki yaklaşımını bir reklam filmiyle anlatmayı isteyen sektör öncüsü, aynı zamanda Daikin tüketicilerinin ne kadar ayrıcalıklı olduğunu vurgulamayı amaçlıyor.

DAIKIN HER AN YANINDA!Serinin ilki olma özelliği taşıyan reklam filmi yoğun ve titiz bir çalışma ile gerçekleştirildi. Sektörün deneyimli ismi Ercan Durmuş’un yönettiği film için 30 kişilik profesyonel bir ekip görev yaptı. Filmin temasına hizmet eden müziğinde ise Dilek Kavraal ve Erman Tazegül imzası var.

İnternette ve TV kanallarında yayınlanmak üzere 30 ve 50 saniyelik iki versiyon halinde hazırlanan film, 10 Mart 2020 tarihinden itibaren vizyonda!

Daikin Servis Filmi Uzun Versiyon
Daikin Servis Filmi Kısa Versiyon

 

REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren: Daikin Türkiye
Reklamveren Yetkilisi: Olcay Avcı, Tuncer Gülsaran
Reklamveren Medya Planlama Ekibi: Murat Kurt, Roza Sarı
Reklam Ajansı: Inhouse
Yaratıcı Ekip: Hülya Dinçer, Hatice Has, Berkay Şık
Prodüksiyon Şirketi: DG Ajans
Yönetmen: Ercan Durmuş
Post Prodüksiyon: Makinist Film
Müzik: Dilek Kavraal, Erman Tazegül
Medya Ajansı: Speed Medya

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS